Gizlilik Şartları

Çerez ve Tarayıcı Kullanımı

kafascript.com sizlere daha kaliteli paylaşımlar yapmak için çerezlerinizi kullanır. Doğru bilgiye ulaşmanız açısından bu bilgileri almamız gerekebilir.

Kullanıcı Bilgileri ve Gizliliği

İlgi alanlarınıza istinaden sizlerin bilgilerini çeşitli Google araçları sayesinde toplayabilme hakkına sahibiz. Bu toplanan bilgiler kesinlikle gerçek kişileri temsil etmemektedir. Sadece sizlerin ilgi alanlarında bulunan script ve temaları sizlere ulaştırmak amacıyla sizlere sunmuş olduğumuz iyi niyetimizin göstergesidir.

İçerikler ve Kullanım Şartları

Sitemizde paylaşılan tüm script ve temaların dosyaları, İnternet üzerinde paylaşılan bilgiler doğrultusunda sitemize eklenmektedir. Kesinlikle temalara ait dosyaları sitemizde barındırmamaktayız.

Yasa ve İçerik Sağlayıcı Anlaşması

Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu sebeple sitemiz uyar, kaldır prensibini benimsemiştir.Sitemizde istemediğiniz bir script veya temanız var ise bizlere iletişim bölümünden ulaşarak temanızı 20 ila 40 iş günü içerisinde sitemizden kaldıracağımızı temenni ederiz.

(UNUTMAYINIZ YAZILIMIN SİZE AİT OLDUĞUNU KANITLAYAN BELGE VE DÖKÜMAN OLMADAN HER HANGİ BİR İÇERİK KALDIRMASI YAPILMAYACAKTIR.)

Yukarıda yazılmış olan tüm kuralları ve bilgileri okudum ve kabul ediyorum. Eğer ki kabul etmiyorsanız sitemizi lütfen kullanmayınız.

2018 Powered by Kafa Script